Půjčení vozu

Půjčení vozu - ALIMEX nejlevnější autopůjčovna v Praze

Půjčení vozu krok za krokem

Uvědomujeme si, že žádný učený z nebe nespadl a že můžete mít půjčení vozidla obavy, obzvláště pokud tak činíte poprvé. Autopůjčovna Alimex je tu pro Vás – rádi vám poradíme s výběrem vozu i dalších položek na telefonním čísle (+420) 233 350 001 nebo e-mailu alimex@alimex.eu. Pro začátek uvádíme několik základních informací, které by vás mohly zajímat, pokud zvažujete půjčení vozu z autopůjčovny Alimex.

Objednání vozidla

Autopůjčovna Alimex umožňuje trojí objednání vozu – osobně na pobočce, telefonicky a prostřednictvím internetu. Pokud zvolíte poslední možnost, získáte báječnou slevu 5-10 %. Po potvrzení objednávky a případném ověření vašich dokladů se již můžete těšit na svůj vůz.

Přistavení vozidla

Autopůjčovna Alimex vám chce vyjít vstříc – nemůžete se dostavit až na pobočku? Nevadí! Díky službě expresního přistavení vozidla stačí určit adresu a čas a váš vůz bude vždy ve správnou dobu na správném místě – a to po celé EU.

Převzetí vozidla

Vozidla z autopůjčovny Alimex po každé výpůjčce prochází 19ti stupňovou kontrolou světel, brzd a provozních kapalin, abyste se na vašich cestách mohli soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité. Přesto by si měl každý klient při převzetí vozidlo pečlivě prohlédnout a veškeré případné závady nechat zapsat do předávacího protokolu.

Asistence

Autopůjčovna Alimex zajišťuje nonstop asistenci 24 hodin denně, abyste mohli zůstat mobilní a měli o starost méně.

Odstavení vozidla

Vozidla z autopůjčovny Alimex můžete odstavit na pobočkách autopůjčovny po celé Evropě. Odstavení vozidla mimo mateřskou pobočku je potřeba oznámit autopůjčovně předem. Odstavit vozidlo lze samozřejmě i mimo pobočky autopůjčovny jako např. před sídlem firmy nebo ve vašem servisu. V případě servisu, pokud u převzetí není přítomen pracovník autopůjčovny, doporučujeme sepsat krátký protokol o bezzávadnosti vozidla, případně o škodách a stavu km. Předejdete tak případným pozdějším komplikacím.


nejlevnější autopůjčovna

autopůjčovna

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Beroun, Havířov, Jihlava, Liberec, Zlíndalší webové stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.