Vozový park

Vozový park - ALIMEX nejlevnější autopůjčovna v Praze

AUTOPŮJČOVNA TIP - NOVÁ ŠKODA FABIA II S KLIMOU / OPEL CORSA S KLIMOU zdarma připojištění proti havárii !

Vozový park pro Českou republiku

Vozový park, kterým autopůjčovna Alimex Thrifty disponuje pro Českou republiku, zahrnuje jak malé a akční modely pro cenově výhodné výpůjčky, tak luxusní a prémiové modely pro náročnou klientelu, která vyžaduje maximální komfort a služby. Autopůjčovna Alimex Thrifty

Vozový park pro Slovensko

Na slovenských pobočkách autopůjčovna Alimex Thrifty prozatím nabízí převážně vozy nižší a střední třídy. Přesto autopůjčovna Alimex Thrifty neustále svůj vozový park pro Slovensko rozšiřuje, aby i zde mohla svým klientům poskytovat ten nejvyšší luxus a pohodlí.

Autopůjčovna Alimex Thrifty speciálně uzpůsobuje svůj vozový park tak, aby si zde vybrali klienti s různě rozmanitými zájmy a nároky. Přitom je vždy kladen nejen zásadní důraz na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nabízených vozů, ale také na to, aby bylo možné vůz za pomoci širokého sortimentu nadstandardních doplňků vždy vybavit podle aktuálních potřeb klienta. Díky srozumitelnému roztřídění všech vozů, které autopůjčovna Alimex Thrifty nabízí, do přehledných kategorií si můžete být vždy stoprocentně jisti, že Vámi zvolený vůz odpovídá Vašim představám o komfortu a ceně.Navíc rychlá kalkulace, kterou na internetu autopůjčovna Alimex zpřístupňuje ihned u informací o každém vozu, Vám umožní dokonalý přehled o výdajích okamžitě a bez jakékoli námahy.Na všech pobočkách, kterými autopůjčovna Alimex Thrifty disponuje, je možné žádat nejen informace, ale také přímo rezervovat vůz. Pokud však chcete získat nejen skvělé služby, které autopůjčovna Alimex Thrifty poskytuje, ale také ještě lepší cenu, využijte prosím možnosti On-line rezervace - jestliže si vůz rezervujete prostřednictvím našeho internetového formuláře, bude vám odečtena mimořádná sleva 5-10 %!


nejlevnější autopůjčovna

autopůjčovna

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Beroun, Havířov, Jihlava, Liberec, Zlíndalší webové stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.